+371 631 821 32
deksni@toppartika.lv

Jaunumi

Ieguldot vairāk nekā 150 tūkst. eiro bijušā bērnudārza telpu renovēšanā un apkārtējās teritorijas labiekārtošanā, jūnija sākumā Slampes pagasta “Tūjas” iedzīvotājiem atvērts jauns vietējā veikalu tīkla “top!” veikals. Jaunā iepirkšanās vieta atrodas daudzdzīvokļu un privātmāju tuvumā, un tās platība ir 200 m2. Šobrīd veikalā tiek nodrošinātas sešas darbavietas.

Trešdien, 3.aprīlī, viens no lielākajiem Tukuma uzņēmumiem SIA “Dekšņi” durvis vēra renovētajam veikalam Lauku ielā 3, Tukumā 430 m2 platībā, kura izveidē investēts 140 000 eiro. Kopumā veikalā tiks nodrošinātas 18 darba vietas. Pircējiem kā ierasts tiks piedāvāts plašs “Vietējā top! gatavots” kulinārijas produkcijas klāsts.

56509979 1074220792784639 5678094361863127040 n

Šis ir viens no pirmajiem SIA “Dekšņi” veikaliem un pēc veiksmīgi nostrādātiem gadiem uzsākām vērienīgu pirmās kārtas renovāciju, kas ilga mēnesi, kuras laikā tika veikts telpu remonts, nomainīti kases galdi, preču plaukti un vitrīnas, modernizēts apgaismojums un citi pircēju ērtībām veikti uzlabojumi. Veikala pircēji atzinīgi novērtē mūsu gadīgo pavāru gatavotos kulinārijas izstrādājumus: dažāda veida salātus, cepamgaļu, ruletes, galertus, iecienītos plācenīšus un citas gatavās maltītes. Renovācijas otrajā kārtā, kas tiks īstenota pēc diviem mēnešiem, tiks atklāts konditorejas cehs, kas dos iespēju piedāvāt dažāda veida konditorejas izstrādājumus. Kā vietējais uzņēmums turpinām sadarbību ar reģionālajiem ražotājiem pircējiem piedāvājot šim reģionam raksturīgu produkciju” stāsta SIA “Dekšņi” tirdzniecības direktors Māris Kalniņš.

Esam lepni, SIA "Dekšņi" Tukuma novada uzņēmēju dienās saņēma apbalvojumu kategorijā "Atbalsts jauniešiem". Vairāku gadu garumā Dekšņi ar saviem produktiem sniedz atbalstu vietējo izglītības iestāžu un organizāciju rīkotajiem pasākumiem un, kā atzīst uzņēmuma pārstāvis Māris Kalniņš, ar prieku to darīs arī turpmāk.